На Київщині правоохоронці опікуються дітьми під час літніх канікул

2014-07-21, 09:07

Літо – найулюбленіша дитяча пора відпочинку на воді. І разом з тим найвідповідальніший гарячий період року не тільки для батьків, але й для правоохоронців, коли головним питанням постає організація оздоровлення дітей та безпечного дитячого дозвілля.

Відпочиваючи, завжди потрібно пам’ятати про небезпеку. Тому працівники відділення кримінальної міліції у справах дітей міськвідділу спільно з співробітниками Державтоінспекції по обслуговуванню міста Бровари та Броварського району відвідують оздоровчі табори та проводять роз’яснювальну роботу. Під час таких зустрічей правоохоронці розповідають дітворі про обов’язкове дотримання ними правил поведінки на воді, а вартові доріг нагадують як правильно поводити себе на дорозі, будучи пішоходами, або велосипедистами та як можна захистити себе будучи пасажиром.

Діти зацікавлено слухали та були у захваті від уроків, які провели правоохоронці. Дітлахи у свою чергу пообіцяли працівникам міліції, коли повернуться з літнього табору до домівок, усе, що дізналися, розкажуть своїм друзям.

Вартові порядку переконані, що отримані знання допоможуть малечі бути зразковими учасниками дорожнього руху, добре орієнтуватись на завантажених міських вулицях. І завдяки цьому діти зможуть уникнути лиха на дорозі.

Джерело: mvs.gov.uaАвторизация

Вход
Регистрация
Создать лендинг пейдж