Відкриття у дитсадках нових груп

2014-10-06, 09:10

03 жовтня для  дітей молодшого дошкільного віку  нашого міста  відкрито  нові групи: дві - у ДНЗ «Катюша» та одну у ДНЗ «Теремок».  Відтепер, у них мають змогу перебувати 90 малят. У групах виконаний повний об’єм ремонтних робіт, закуплено меблі, іграшки, постільну білизну та необхідне технологічне обладнання.

На урочисте відкриття завітали заступники міського голови Василь Андрєєв та Лариса Виноградова, а також батьки вихованців цих дошкільних навчальних закладів.

У своєму зверненні до членів трудових колективів та до батьків малюків Василь Олександрович зазначив, що у Броварах і надалі буде розширюватись мережа дитсадків, аби найменші броварчани мали змогу отримувати належну дошкільну освіту. Так, вже розпочато ремонтні роботи ще у трьох додаткових групах, у ІV житловому мікрорайоні за домовленістю з інвестором буде збудовано сучасний дитячий садок.  Батьки ж, в свою чергу, подякували за здійснені реальні кроки по збільшенню місць у дитсадках, за проведені ремонті роботи не тільки у групах, а ще  й  у харчоблоці, ремонт даху і ряду приміщень. Маленькі броварчани віддячили гостям віршами та піснями про щасливе дитинство, і, звичайно про так необхідне для всіх мирне небо над головою.

На завершення візиту заступники міського голови ще раз перевірили якість виконаних робіт, готовність та укомплектованість груп, ознайомилися з  роботою харчоблоків дошкільних закладів освіти.

Джерело: brovary.kiev.uaАвторизация

Вход
Регистрация
Создать лендинг пейдж