Відкриття амбулаторії сімейної медицини

2014-11-21, 14:11

20 листопада відбулося урочисте відкриття амбулаторії №2 загальної практики сімейної медицини.  В церемонії відкриття взяли участь міський голова Ігор Сапожко та заступники міського голови, головний лікар КЗ Броварської міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ігор Кравцов, головний лікар Броварської ЦРЛ Валентин Багнюк, сімейні лікарі.

У  приміщенні по бульв.Незалежності, 12, яке добре відоме броварчанам як колишнє приміщення жіночої консультації, виконано ремонт, придбані та встановлені меблі і необхідне медичне обладнання. Тут є реєстратура, гардеробна, кімнати сімейних лікарів для прийому пацієнтів, оглядова кімната для жінок, маніпуляційна та кімнати для денного стаціонару пацієнтів.

У штатні амбулаторії працюють 12 сімейних лікарів, які будуть обслуговувати близько 19 тисяч броварчан.

Як зазначив Ігор Кравцов, це друга амбулаторія сімейного типу у Броварах (перша – функціонує у мікрорайоні  «Торгмаш»). Всього таких амбулаторій первинної ланки медицини у місті буде функціонувати п’ять. Окрім діючих та амбулаторії на базі поліклініки по вул.Шевченка,  планується відкрити амбулаторію по вул.Кірова та по вул. Горького (район «Геологорозвідки»). Крім цього, для потреб амбулаторій планується придбати 4 авто для лікарів, що дозволить за потреби оперативно доставляти пацієнтів до центральної районної лікарні для надання більш спеціалізованої медичної допомоги.

Міський голова разом із гостями закладу оглянули нову амбулаторію та поспілкувалися із лікарями. Окрім можливості придбання додаткового медичного обладнання для амбулаторії, обговорено питання впровадження електронного реєстру пацієнтів.

Своїх перших відвідувачів амбулаторія прийме вже найближчого понеділка, 24 листопада 2014року.

Джерело: Броварська мыська радаАвторизация

Вход
Регистрация
Создать лендинг пейдж