Нарада з перевізниками

2014-12-05, 10:12

04 грудня  заступник міського голови Василь Андрєєв провів нараду з керівниками автотранспортних підприємств, які здійснюють пасажирські перевезення на міських та приміських маршрутах.

У нараді взяв участь  представник відділення ДАІ Броварського МВ ГУ МВС України в Київській області  Олександр Юхта, який повідомив, що у поточному році інспектори ДАІ  провели 91 перевірку автогосподарств. Перевірено 278 автобусів, видано 43 приписи та складено 10 адмінпротоколів щодо технічних несправностей транспортних засобів. На усіх одиницях пересувного складу замінено резину на колесах на зимову.

Разом з тим, заступник міського голови зазначив про необхідність більш ретельного технічного огляду автобусів перед виходом на маршрути. Крім цього, повідомив, що  на адресу виконавчого комітету надходять скарги громадян стосовно культури обслуговування і порядку  перевезення пільгових категорій населення, зупинки автотранспорту у невстановлених для цього місцях (на пішохідних переходах в районі магазину «Варус» і дитячої лікарні). Є випадки ігнорування  руху на деяких маршрутах через район Промвузлу у вечірній час та відмову у зупинці автобусів у встановлених для цього місцях.  

Василь Андрєєв доручив керівникам автопідприємств більш суворого карати водіїв-порушників: «Одним із дієвих і дисциплінуючих факторів є зарплатня, точніше зменшення її розміру за фактом порушення». Щодо потреби у належному ставленні водіїв до пільгових категорій населення головуючий  пояснив просто: «Кожен водій має уявляти, що на місці пенсіонера, з яким він некоректно поводиться, може бути його мама чи бабуся. Буде прикро, якщо їй нагрублять і виженуть з автобусу».

Перевізники порушили питання  стосовного того, що у районі Поліклініки через припаркований приватний автотранспорт неможливо висадити пасажирів, незважаючи на встановлений знак про заборону паркування .   Надане доручення підрозділу ДАІ, аби ті вжили профілактичних заходів з цього питання. Також, за сприятливих погодних умов в наступному році буде розглянуто можливість облаштування  заїзного карману для автобусів в цьому місці.

Окрім цього, представники громадськості піднімали питання щодо забезпечення пільгових перевезень студентів ВУЗів.

Джерело: Броварська міська радаАвторизация

Вход
Регистрация
Создать лендинг пейдж