Нарада з питань аварійного відключення електроенергії

2014-12-12, 17:12

10  грудня міський голова Ігор Сапожко провів нараду з питань аварійного відключення електроенергії у м.Бровари. У нараді взяли участь заступник міського голови Григорій Голубовський, керівники РЕМу і комунальних служб міста, управління житлово-комунального господарства.

Міський голова Ігор Сапожко зазначив, що існуючий стан  з віяльним відключенням світла недопустимий. Адже він призводить до відключення ряду котелень і призупинення надання послуги з підігріву води і опалення, не дозволяє використовувати бойлери для підігріву води у дитсадках і готувати їжу для дітей у харчоблоках, які обладнані електроплитами. Незаплановане відключення електроенергії  на котельнях, які працюють на твердому паливі, може призвести до вибуху котла. Через відключення на вулицях зовнішнього освітлення погіршується криміногенна ситуація, відключаються світлофорні об’єкти, що впливає на безпеку руху. Мешканці міста у  багатоквартирних будинках не мають змогу приготувати їжу, погіршилася ситуація із ліфтовим господарством.

Учасниками наради прийнято рішення про звернення до Міністерства енергетики та вугільної промисловості України  про вжиття дієвих заходів для забезпечення стабільного електропостачання міста Бровари.

Джерело: Броварська міська радаАвторизация

Вход
Регистрация
Создать лендинг пейдж