Броварські правоохоронці проводять оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «Ялинка»

2014-12-30, 09:12

Новорічні та Різдвяні свята вже не за горами, а отже саме час купувати ялинку до свята. Саме тому місцеві мешканці поспішають на ялинкові базари, щоб створити вдома святкову атмосферу та  подарувати радість дітям.
 
За інформацією Державного агентства лісових ресурсів України, цього року діє удосконалена система захисту ялинок. Лісники освоюють нові технології – цього року  вони представлять систему, завдяки якій будь-який покупець живої ялинки в Україні зможе дізнатися про її походження, не йдучи з ринку! Це допоможе уникнути придбання потенційно небезпечних не перевірених на радіацію рослин та не допустити вирубки хвойних насаджень у країні. Всі новорічні ялинки оснащуватимуться спеціальними електронними чипами, на яких буде інформація про походження цього дерева. Якщо ялинка − без такого чипа-бирки, то, значить, вона була зрубана і продається незаконно!

З метою запобігання незаконній вирубці та транспортуванню ялинок на території  Київської області в Новорічний період проводиться комплекс профілактичних заходів під умовною назвою «Ялинка».  Основною метою даної операції є виявлення фактів перевезення незаконно вирубаних хвойних насаджень, а також забезпечення охорони хвойних насаджень у передноворічний період 2015 року.

Правоохоронці наголошують -  у відповідності до ст. 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення за незаконну порубку, пошкодження та знищення лісових культур, передбачається відповідальність у вигляді накладення штрафу на громадян у розмірі від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від семи до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Джерело: Броварська міська радаАвторизация

Вход
Регистрация
Создать лендинг пейдж