ФК «Титан»- переможець турніру з футзалу

2015-07-21, 09:07

18  19 липня на новому стадіоні ЗОШ  9 відбувся турнір з футзалу на підтримку воїнів, які відстоюють цілісність і незалежність нашої на сході України.

Ініціатори турніру  відділ молоді і спорту Броварської міськради та активна молодь. У змаганнях взяли участь 18 футбольних команд. Поряд з аматорськими колективами грали і чемпіони міста цього сезону МФК «Атлетік» та футболісти із Требухова, ФК «Титан» та інші. Вони були розбиті на чотири групи, дві по п’ять учасників і дві  по чотири. Спочатку відбулися матчі групових турнірів, де клуби визначали по дві кращі команди, які продовжили подальшу боротьбу за перемогу.

У фіналі зійшлися футбольні клуби із Броварів, «Локомотив» та «Титан». Матч виявився дуже видовищним і драматичним, не зважаючи на спекотну погоду. Виграючи по ходу зустрічі 2:0, «Локомотив» все ж програв «Титану», 2:3. Останні й стали чемпіонами турніру. Бронзовими призерами стали гості із Броварського району  футболісти із села Світильня.

Джерело: Броварська міська рада